Hledat

Menu


Rychlý kontakt

Kamenictví René Janda

Pod Koňským vrchem 1432 (bývalá obřadní síň na hřbitově)

434 01 Most

Telefon:

  607 221 194 (kameník)

  602 102 056 (kancelář) 

Více informacíint(3)

Novinky

Výstava

19.1.2014

Stálý výběr ze 40 pomníků za nejlepší ceny v regionu.

Nová prodejna

1.1.2014

Rádi bychom Vám sdělili, že jsme pro Vás otevřeli novou prodejnu na Mosteckém hřbitově, kde je také možno shlédnout vystavené pomníky.

« Novější


Kamenictví René Janda - Most

Jsme kamenictvím s dlouholetou tradicí, které je zde pro Vás již od roku 1997 a přináší Vám nejkvalitněji zpracované produkty z kamene. 

Jako jediné kamenictví na Mostecku nabízíme kamenickou zakázkovou výrobu. Máme vlastní prostory s veškerým technickým vybavením, kde se výroba uskutečňuje. Z toho důvodu jsme schopni přizpůsobit a vyrobit Vaši zakázku přesně tak, aby do posledního detailu splňovala Vaše představy a požadavky, a přesto Vám nabídnout rozumnou cenu. U nás nic není problém, ani atypické prvky, které pro Vás rádi zhotovíme (viz fotogalerie).

Jsme jediní výrobci na Mostecku, proto je možné zakázku zcela přizpůsobit Vaším požadavkům a garantovat kvalitu, přesto za rozumnou cenu. Využíváme kvalitní materiály a ty nejlepší žuly, mramory i pískovce, které jsou krásné a nejvyšší kvality. Pozor na překupníky, kteří pouze přeprodávají hotové pomníky a nejsou schopni Vám nabídnout to nejlepší, tedy zakázku sami vyrobit. My jsme přímo výrobci, kteří svou práci odvádějí poctivě s precizností a důrazem na detail, aby výsledek naší práce vzdával úctu po generace. U nás máte jistotu, že se vždy domluvíme a vše bude odvedeno k Vaší naprosté spokojenosti.

Zároveň Vám nabízíme největší výstavu pomníků, na které se můžete přijít podívat na naši provozovnu přímo na Městském hřbitově v Mostě a vybrat si zde z obrovského množství vystavených pomníků přesně dle Vašich představ na vlastní oči. Zde Vám také rádi poradíme, ukážeme Vám jednotlivé typy pomníků, různé materiály a budeme se Vám plně věnovat. 

Zhotovíme pro Vás veškeré pomníky (urnové, jednohroby, dvojhroby), hrobky na klíč, nápisové, pamětní i epitafní desky, nápisy, přípisy a jejich stříbření a zlacení (ke zlacení nápisů používáme 24 karátové plátkové zlato z důvodu dlouhé životnosti, výběr z obrovské škály fontů). Dále nabízíme vyhotovení ornamentů (růže, kříže, ratolesti) či motivy na přání přímo do kamene i skleněné nápisové desky, stejně tak realistické portréty dle fotografie. Nabízíme výrobu keramických fotografií a prodej náhrobních doplňků (lampy, vázy, mísy, kříže aj). 

Vyrábíme také žulové či mramorové kuchyňské a koupelnové desky, grilovací desky, krby (vnitří i venkovní), obklady krbů, kamenné schody, podlahy, parapety, bazénové lemy. Také obkládáme stěny štípaným kamenem a věnujeme se renovacím mramorových, pískovcových i teracových podlah, schodišť a památníků.

Proč si vybrat právě Kamenictví René Janda?

  • JEDINÝ VÝROBCE POMNÍKŮ NA MOSTECKU 
  • CENOVÁ DOSTUPNOST
  • NEJVĚTŠÍ VÝSTAVA POMNÍKŮ 
  • DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA
  • GARANTOVANÁ ZÁRUKA 10 LET

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | Kontakt